Systemy Reklamy

Kompleksowa reklama nieruchomości

+ intensywna akcja promocyjna + profesjonalne działania marketingowe

Wybierz profesjonalny program marketingowy dla swojej nieruchomości i sprzedaj szybciej!

W celu przyspieszenia sprzedaży nieruchomości komercyjnych stworzyliśmy system intensywnego marketingu oparty na szerokiej kampanii reklamowej  z obsługą procesu sprzedaży przez radców handlowych PGNK oraz doradców, ekspertów i konsultantów na rynku nieruchomości.

PGNK oferuje indywidualne programy marketingowe kierowane do agencji inwestycyjnych i grup kapitałowych, banków komercyjnych, instytucji leasingowych i biur nieruchomości.

W systemach kompleksowej reklamy INVEST POLAND konieczny jest wybór metody prezentacji oferty. Kampania reklamowa jest wtedy indywidualnie dostosowana do specyfiki nieruchomości i uwzględnia potrzeby właściciela w procesie sprzedaży nieruchomości. Dostępne metody prezentacji to:

  • OFERTA AUKCYJNA (auction listing) to metoda prezentacji nakierowana na zdobycie co najmniej dwóch kontrahentów do kupna nieruchomości. Sprzedający ustala z PGNK cenę wywoławczą na poziomie pozwalającym uzyskać minimum dwóch kontrahentów – chętnych do podjęcia rywalizacji na zorganizowanej przez PGNK aukcji nieruchomości. Cena minimalna pozostaje zastrzeżona do wiadomości właściciela i radców handlowych PGNK . Oferta w systemie aukcyjnym może obejmować pełną promocję i jest opatrzona klauzulą „sprzedaż w systemie aukcyjnym z zastrzeżeniem ceny minimalnej-licytacja ceny w górę”. Warunki techniczno-organizacyjne i finansowe przebiegu aukcji ustalane są indywidualnie.
  • OFERTA LEASINGOWA (lease listing) to sposób prezentacji przygotowany z myślą o firmach i instytucjach poszukujących nieruchomości dopasowanych do standardów leasingowych. Oferta leasingowa opatrzona jest dopiskiem„Oferta przeznaczona także do leasingu. Warunki organizacyjno-finansowe do ustalenia w kontakcie bezpośrednim”.
  • OFERTA Z NAGRODĄ (listing with a finders fee) to metoda pozwalający na zaangażowanie w sprzedaż biura nieruchomości bez konieczności wiązania się umową pośrednictwa. Sprzedający wykupując kampanię reklamową zobowiązuje się do wypłaty nagrody za skuteczne znalezienie kontrahenta w ustalonej między stronami wysokości.
  • OFERTA ZASTRZEŻONA (restricted listing) to sposób prezentacji gdzie część informacji na temat nieruchomości zostaje zastrzeżona i może zostać udostępniona dopiero po bezpośrednim kontakcie z właścicielem lub reprezentantem właściciela nieruchomości. Informacje takie nie są publikowane w ogłoszeniu. To, które informacje zostaną zastrzeżone zależy od samego właściciela. Oferta prezentowana jest z klauzulą :“Szczegółowe informacje po zarejestrowaniu kontrahenta na Giełdzie PGNK i podpisaniu oświadczenia o zachowaniu tajemnicy handlowej”.
  • OFERTA SONDAŻOWA (survey listing) to sposób prezentacji przeznaczony dla właścicieli, którzy nie są pewni jak ustalić cenę wywoławczą sprzedawanej nieruchomości oraz chcą przekonać się czy na rynku jest aktualnie zainteresowanie zakupem nieruchomości danego typu.Pełna promocja na portalach krajowych z klauzulą„Oferta sondażowa. Prosimy o kierowanie propozycji cenowych” pozwoli ustalić siłę zainteresowania nieruchomością oraz wartość zgodną ze standardami rynkowymi.
  • OFERTA OTWARTA (open listing) to standardowy sposób prezentacji. Dane nieruchomości oraz kontakt do właściciela są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Reklama w ramach akcji marketingowej może obejmować wszystkie serwisy krajowe i światowe z uwzględnieniem dokładnej lokalizacji nieruchomości. Każdy kto zgłosi się do PGNK otrzyma informację o możliwości skontaktowania się ze sprzedającym.

 

Nieruchomości prezentowane są w branżowych serwisach PGNK

Banner_10666-1
Banner2
NIERUCHOMOSCIKLODZKO

W akcji promocyjnej biorą udział starannie wyselekcjonowane krajowe portale ogłoszeniowe:

Oferta będzie promowana w mediach społecznościowych

Facebook

YouTube